Logowanie

Szanowni Państwo,

ostatnie wydarzenia w Polsce i na świecie, związane z występowaniem koronawirusa SARS-CoV-2, skłoniły nas do zmian organizacji pracy naszego zespołu, który na co dzień rozwija nasze narzędzia i wspiera Państwa w ich codziennej obsłudze.

Podjęliśmy decyzję o możliwości pracy zdalnej dla wszystkich pracowników. Mamy na względzie zapewnienie należytej opieki nad dziećmi przez pracowników, którzy są rodzicami, a którzy ze względu na zamknięte placówki oświatowe nie mogą pracować stacjonarnie, jak i wszystkim pozostałym, których bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe. Wierzymy, że minimalizowanie liczby bezpośrednich kontaktów w miejscu pracy pozytywnie wpłynie na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i sytuację, z którą się mierzymy.

Równocześnie chcemy zapewnić o ciągłości świadczonych przez nas usług i respektowaniu polityki SLA, która stanowi gwarancję jakości naszych usług.

Z uwagi na pracę zdalną pracowników kontakt z Biurem Obsługi Klienta dostępny jest tylko poprzez pocztę elektroniczną. Zgłoszenia prosimy kierować na adres biuro@idcom.pl

Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w sytuacji, w której oczekiwanie na odpowiedź na wiadomość potrwa nieco dłużej niż zazwyczaj. Podjęliśmy wszelkie działania, aby obecna sytuacja miała jak najmniejszy wpływ na jakość świadczonych przez nas usług.

Dziękujemy również za Państwa wsparcie i zrozumienie sytuacji, w której się wspólnie znajdujemy.

Zespół IDcom.pl

UWAGA: Wypróbuj wersję BETA nowego panelu administracyjnego.

Nowy panel znajduje się pod adresem:

https://panel-new.idcom.pl

Do nowego panelu można się zalogować za pomocą tego samego loginu i hasła co do akualnego panelu.